Bezpłatne ogłoszenia w U.K. » Usługi i Firmy » Ezoteryka i Wróżby

Ogłoszenia nie tylko z Londynu. Darmowy serwis z ogłoszeniami drobnymi w Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej

Rytuały miłosne,finansowe,ochronne i wiele innych


Rytuał to bardzo silne działanie które ma nam na celu dać to, czego tak naprawdę pragniesz. Działanie to jest w pełni bezpieczne, a ja wykonuje je tak, aby efekty były widoczne jak najszybciej.

W swojej podstawowej ofercie mam cztery rytuały:

Miłosny - ma za zadanie sprawić by Twoja miłość powróciła, osoba która kochasz wybaczyła Ci, a przede wszystkim była z Tobą. Działanie odnawia relacje, przywraca dobre wspomnienia, a przede wszystkim sprawia ze druga osoba odczuwa silną chęć bycia z Tobą, bycia przy Tobie już na zawsze
Finansowy - to działanie ma na celu przyciągnięcie pieniędzy, ale nie tylko. Dzięki jego silnej mocy, będzie możliwe nakierowanie Cię na czym zarobić, gdzie tą gotówkę odnaleźć. Pomoże również usprawnić Twój budżet i spełnić marzenia które były nie do zrealizowania.
Oczyszczający - oczyści przede wszystkim Twoją aurę, zdejmie negatywne emocje, odetnie złą przeszłość, ale również naprostuję i zamknie sprawy niedokończone.
Uzdrawiający - kiedy potrzebujesz spokoju, harmonii, polepszenia swojego samopoczucia, to jest właśnie rytuał dla Ciebie.
Ochronny - rytuał ma działać wspomagająco przy rozwiązywaniu problemów jak i również chronić Cie przed klątwami, urokami, jak i również wydarzeniami i osobami które są w stosunku do Ciebie wrogo nastawione.


Natomiast jeśli wiesz, że potrzeba Ci czegoś silniejszego, mam przygotowane również działania, które prowadzę już ze znacznie zwiększoną energią. Wykonuję się je w ostateczności więc gdy będzie Ci takie działanie potrzebne, na pewno Cie o tym poinformuje.
OPrócz nich oczywiscie wiele więcej.Zapraszam serdecznie
DZIAŁAM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!!!!!

Lokalizacja: London ,cały Kraj
E-mail: domina811@wp.pl
WWW: http://www.jasnowidz.eu
Telefon: +48601354939
Region: England
Dodano: 11-10-2020
Odsłon: 20

Rytuały miłosne,finansowe,ochronne i wiele innych
Obecna ocena: 0 głosów
Oceń zasób:
Wyszukiwarka
Ogłoszenia losowe
Tanie ubezpieczenie samochodu w UK
Jesteśmy niezależnymi specjalistami ds. ubezpieczeń. Z sukcesem pomagamy klientom znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodowe w Anglii, dzięki czemu...
Szczegóły ogłoszenia
Sennik losowe hasło
Hasło: Szlachetne kamienie

• zgubić - zostaniesz okradziony• mieć - fałszywą wartość przywiązujesz do rzeczy
Przepisy losowe
Curry
Curry - jest to przyprawa używana od bardzo dawna, która w ciągu wieków była ulepszana, a niektóre jej szczególnie wyrafinowane ...
Więcej
Imię losowe hasło
Hasło: Adelajda

• Adelajda - o szlachetnym usposobieniu, subtelna, kulturalna. Żądna wiedzy. Lubi książki. Wrażliwa, z wielkimi ideałami.Imienin...

Nawigacja

Nasza społeczność